Płomyczki i Słoneczka na wycieczce

8 maja Słoneczka i Płomyczki, dwie najstarsze grupy naszego przedszkola pojechały do Muzeum Narodowego w Warszawie. W trakcie lekcji muzealnej dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy. Obejrzały dzieła, które powstały w czasach rycerzy i królów. Porozmawiały o tym jak wyglądało życie w średniowiecznym zamku. Poznały prawdziwą księżniczkę, która została świętą. Dowiedziały się również, jakie cechy charakteru wyróżniały rycerza. Zwiedzając kolejne sale, pełne dzieł sztuki , dzieci odnajdywały odpowiedzi na zadane pytania. Mimo młodego wieku były bardzo zainteresowane a skupienie na ich twarzach wyrażało podziw dla dorobku minionych epok. Jednak największy entuzjazm wywołał obraz Jana Matejki - „Bitwa pod Grunwaldem”. Zarówno rozmiar dzieła jak i jego treść były imponujące.

• Msza Święta inauguracyjna +

Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą z okazji rozpoczęcia nowego roku przedszkolnego.

pdf Zobacz zaproszenie 314.86 KB

• Zebrania z Rodzicami +

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebrania w grupach z wychowawcami.

pdf Zobacz terminy 48.69 KB

Bycie dobrym nie polega na tym, że nie popełnia się żadnego błędu. Bycie dobrym polega na posiadaniu woli poprawy.
Św. Jan Bosko

Twoje IP:34.204.176.189