Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski

Tradycyjnie już w kwietniu w naszym przedszkolu odbywa się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski. W tym roku hasło przewodnie to „Wiersze Pana Jana i Pana Juliana”, uczestnicy zmagań mogli sięgnąć do wyboru wierszy dwóch największych poetów dla dzieci – Brzechwy i Tuwima.

Do rywalizacji stanęło aż sześć zaprzyjaźnionych placówek:

• Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Świętego Wincentego a Paulo z Łukowa
  • Publiczne Przedszkole Kraina Uśmiechu z Góry Kalwarii
  • Publiczne Przedszkole Jak u Mamy z Warszawy
  • Przedszkole nr 2 z Piaseczna
  • Przedszkole nr 7 z Zalesia Górnego
  • i oczywiście Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Świętego Wincentego a Paulo  z Łbisk

Dzieci jak zwykle zaprezentowały wysoki poziom umiejętności, więc Jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy, każde przedszkole dodatkowo obdarowane zostało pamiątkowym pucharem. Po zakończeniu konkursu dzieci mogły skorzystać z przedszkolnego placu zabaw oraz słodkiego poczęstunku ufundowanego przez siostrę Dyrektor.

Bycie dobrym nie polega na tym, że nie popełnia się żadnego błędu. Bycie dobrym polega na posiadaniu woli poprawy.
Św. Jan Bosko

2190714