Personel

Pracownicy Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego to zespół wykształconych,  posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi pedagogów. Umiejętnie wspierają dziecko w jego  rozwoju emocjonalnym, intelektualnym, społecznym i ruchowym. Kreatywni, pełni pasji i ciepła  nauczyciele, którzy dbają o przyjazną atmosferę przedszkola.

Aby uatrakcyjnić a zarazem zwiększyć efektywność  procesu wychowawczo-dydaktycznego Nauczyciele stosują aktywizujące metody pracy. Wpływa to korzystnie na sprawność intelektualną dzieci, wyzwala w nich  aktywność własną, pomysłowość, pobudza do działania. Pozwala na rozwijanie komunikacji, współpracy, uczy odpowiedzialności  za swoje działania.

Za jeden z priorytetów uważamy zaś dobrą współpracę  ze środowiskiem rodzinnym. Dzięki świadomej organizacji procesu wychowawczo-edukacyjnego we współpracy z rodzicami wpływamy na rozwój osobowości  dziecka, jego postawy, zachowania i system wartości.

• Zebranie organizacyjne +

30 sierpnia serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie organizacyjne przedszkola oraz spotkanie "Zrozumieć przedszkolaka".

Twoje IP:3.81.73.233