Personel

Pracownicy Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego to zespół wykształconych,  posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi pedagogów. Umiejętnie wspierają dziecko w jego  rozwoju emocjonalnym, intelektualnym, społecznym i ruchowym. Kreatywni, pełni pasji i ciepła  nauczyciele, którzy dbają o przyjazną atmosferę przedszkola.

Aby uatrakcyjnić a zarazem zwiększyć efektywność  procesu wychowawczo-dydaktycznego Nauczyciele stosują aktywizujące metody pracy. Wpływa to korzystnie na sprawność intelektualną dzieci, wyzwala w nich  aktywność własną, pomysłowość, pobudza do działania. Pozwala na rozwijanie komunikacji, współpracy, uczy odpowiedzialności  za swoje działania.

Za jeden z priorytetów uważamy zaś dobrą współpracę  ze środowiskiem rodzinnym. Dzięki świadomej organizacji procesu wychowawczo-edukacyjnego we współpracy z rodzicami wpływamy na rozwój osobowości  dziecka, jego postawy, zachowania i system wartości.

• Msza Święta inauguracyjna +

Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą z okazji rozpoczęcia nowego roku przedszkolnego.

pdf Zobacz zaproszenie 314.86 KB

• Zebrania z Rodzicami +

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebrania w grupach z wychowawcami.

pdf Zobacz terminy 48.69 KB

Bycie dobrym nie polega na tym, że nie popełnia się żadnego błędu. Bycie dobrym polega na posiadaniu woli poprawy.
Św. Jan Bosko

Twoje IP:34.204.176.189