Personel

Pracownicy Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego to zespół wykształconych,  posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi pedagogów. Umiejętnie wspierają dziecko w jego  rozwoju emocjonalnym, intelektualnym, społecznym i ruchowym. Kreatywni, pełni pasji i ciepła  nauczyciele, którzy dbają o przyjazną atmosferę przedszkola.

Aby uatrakcyjnić a zarazem zwiększyć efektywność  procesu wychowawczo-dydaktycznego Nauczyciele stosują aktywizujące metody pracy. Wpływa to korzystnie na sprawność intelektualną dzieci, wyzwala w nich  aktywność własną, pomysłowość, pobudza do działania. Pozwala na rozwijanie komunikacji, współpracy, uczy odpowiedzialności  za swoje działania.

Za jeden z priorytetów uważamy zaś dobrą współpracę  ze środowiskiem rodzinnym. Dzięki świadomej organizacji procesu wychowawczo-edukacyjnego we współpracy z rodzicami wpływamy na rozwój osobowości  dziecka, jego postawy, zachowania i system wartości.

• Konkurs pieśni patriotycznych +

Serdecznie zapraszamy w piątek 15 listopada na koncert pieśni patriotycznych.

pdf Zobacz zaproszenie 114.77 KB

„Mądrość ludzi jest szaleństwem w oczach Boga. Jeśli posłuchamy głosu dziecka, które mieszka w naszej duszy, oczy nasze znowu nabiorą blasku.”
Paulo Coelho

Twoje IP:34.204.203.142