Konkurs czytelniczy

30.06. zakończył się trwający przez cały rok grupowy konkurs czytelniczy. Zaangażowanie rodziców i znaczenie tych wspólnych spotkań przerosły nasze oczekiwania. Dzieci z wielką chęcią i skupieniem słuchają i same codziennie sięgają po książeczki.

Czytaj więcej...

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego

21 czerwca odbyła się Msza święta kończąca nasz wspólny rok pracy. Był to rok pełen sukcesów i trudów, odkryć, zmian i codziennych zachwytów. Dziękujemy Wam - kochane Przedszkolaki - że mogliśmy doświadczać tego wszystkiego razem!

Zobacz zdjęcia

Wizytacja

12.06. nasze przedszkole odwiedził Biskup Michał Janocha. Rozmawialiśmy o naszych radościach i troskach, wspólnie pośpiewaliśmy, a na koniec dostaliśmy duszpasterskie błogosławieństwo. Dziękujemy za troskę i wsparcie i obiecujemy naszą modlitwę w intencji Księdza Biskupa.

Zobacz zdjęcia

Pogrzeb Siostry Dyrektor

9 czerwca odbył się pogrzeb naszej Siostry Dyrektor - s. Marzeny Falba. Msza św. pogrzebowa została odprawiona w kaplicy Sióstr w Łbiskach, po której udaliśmy się do rodzinnej parafii s Marzeny, gdzie miał miejsce dalszy ciąg uroczystości pogrzebowych.

Czytaj więcej...