Piknik Rodzinny

26 maja 2015 r. odbył się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny. Impreza, która odbyła się z inicjatywy Siostry dyrektora przedszkola i dzięki współpracy nauczycieli, pracowników przedszkola oraz rodziców, obfitowała w liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Przedszkolaki, jak zawsze, były w centrum uwagi. Tegoroczne hasło przewodnie brzmiało „Dzieci są aktywne”. Tradycją w naszym przedszkolu jest to, że podczas takich imprez propagujemy zdrowy styl życia Przygotowaliśmy więc wiele atrakcji do ruchowych zabaw. Trenerzy z Fun Footbal Academy  prowadzili mnóstwo zabaw sportowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.  Dzieci mogły pobawić się również w towarzystwie sympatycznej maskotki goryla Bongo. Po sportowych zmaganiach przyszedł czas na poczęstunek, który tradycyjnie przygotowali Rodzice. Pięknie dziękujemy!: Maluszkom za stoisko z napojami, Płomyczkom za ciasta, Świetlikom za lody, Perełkom za frytki, Iskierkom za kącik samochodowy, Słoneczkom za sałatki, Promyczkom za swojskie jadło, Gwiazdkom za gofry.
Dziękujemy za mile i twórczo spędzony czas!

„Ciesz sie każdą chwilą, abyś potem nigdy nie żałował, że utraciłeś młodość. Każdemu etapowi życia Pan przypisał właściwe mu niepokoje.”
Paulo Coelho

31931