Dzień Babci i Dziadka - koncert kolęd

W dzisiejszy poranek Kaplica Sióstr w Łbiskach była wypełniona po brzegi . W pierwszych rzędach siedziały odświętnie ubrane przedszkolaki, pozostałe ławki zajęli szacowni goście – Babcie i Dziadkowie. To bowiem z okazji ich święta przygotowany został Koncert kolęd, podczas którego dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, śpiewając kolędy i pastorałki dla swoich bliskich. Uroczystość prowadziła pani Anna  nauczycielka rytmiki w naszym przedszkolu, która również akompaniowała małym artystom. Niespodzianką był również występ naszych absolwentek, Zuzanny B. i Alicji S.  – Ala zaśpiewała przy dźwiękach gitary , na której grała jej mama. Po skończonym koncercie Babcie i Dziadkowie przeszli do sal poszczególnych grup, gdzie dzieci wręczyły upominki swoim gościom. Ten wyjątkowy dzień zakończył się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich, za przygotowanie którego gorąco dziękujemy Siostrze Dyrektor.

32086

Twoje IP:3.17.174.108