Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski

Tradycyjnie już w kwietniu w naszym przedszkolu odbywa się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski. W tym roku hasło przewodnie to „Wiersze Pana Jana i Pana Juliana”, uczestnicy zmagań mogli sięgnąć do wyboru wierszy dwóch największych poetów dla dzieci – Brzechwy i Tuwima.

Do rywalizacji stanęło aż sześć zaprzyjaźnionych placówek:

• Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Świętego Wincentego a Paulo z Łukowa
  • Publiczne Przedszkole Kraina Uśmiechu z Góry Kalwarii
  • Publiczne Przedszkole Jak u Mamy z Warszawy
  • Przedszkole nr 2 z Piaseczna
  • Przedszkole nr 7 z Zalesia Górnego
  • i oczywiście Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Świętego Wincentego a Paulo  z Łbisk

Dzieci jak zwykle zaprezentowały wysoki poziom umiejętności, więc Jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy, każde przedszkole dodatkowo obdarowane zostało pamiątkowym pucharem. Po zakończeniu konkursu dzieci mogły skorzystać z przedszkolnego placu zabaw oraz słodkiego poczęstunku ufundowanego przez siostrę Dyrektor.

32058

Twoje IP:18.116.21.109