Konkurs wokalny "Piosenki z dzieciństwa mojej mamy"

18 maja 2021 r w naszym przedszkolu odbył się konkurs wokalny pt. „ Piosenki z dzieciństwa mojej mamy”. Do udziału w konkursie zgłosiło  się szesnaścioro dzieci.

Każda grupa wiekowa miała swoich przedstawicieli  w konkursie.  Dzieci prezentowały umiejętności wokalne indywidualnie, ale wystąpiły również duety.
Jury było zachwycone występami małych artystów i nagradzało wszystkie prezentacje  gromkimi brawami oraz uśmiechniętymi notami.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w  konkursie oraz upominki - świecące mikrofony.
Prowadząca konkurs, Pani Katarzyna  wraz z jury wskazała osoby,  które dodatkowo  nagrodzono  wyróżnieniem.  I tak specjalne wyróżnienie otrzymała  Basia  za interpretację  piosenki  „Fantazja”,  Gabrysia śpiewająca piosenkę „Puszek Okruszek”  oraz duet - Krysia i Lidia za utwór ,,Papużki”.

Pokaż zdjęcia