Para Prezydencka w przedszkolu z okazji Dnia Dziecka

W dniu 1 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka  do naszego przedszkola przybył Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda wraz  z małżonką Panią Agatą Kornhauser-Dudą.

Po uroczystym powitaniu przez s. Dyrektor  oraz dzieci, Para Prezydencka została zaproszona do wspólnego tańca. Nasi  Goście z uwagą oglądali galerię prac dzieci oraz wyroby ceramiczne, był też czas na rozmowy, zabawę i wspólne zdjęcia. To były bardzo wyjątkowe chwile przepełnione radością w miłej atmosferze i promieniach słońca. Pan Prezydent wraz z  Pierwszą Damą złożyli  dzieciom  w dniu ich święta serdeczne życzenia, a także  obdarowali wszystkich wspaniałymi upominkami.
Wielką radością i  zaszczytem dla nas było gościć Parę Prezydencką. To spotkanie na długo zostanie w naszych sercach. DZIĘKUJEMY! :)