Piknik Rodzinny

Piknik rodzinny  na stałe wpisany jest w kalendarz uroczystości przedszkolnych. W tym roku piknik odbył się 15 czerwca, a pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała. Tegoroczne rodzinne świętowanie rozpoczęło sie od prezentacji programu artystycznego przygotowanego przez p. Anię.  Dzieci zatańczyły Polkę, zaśpiewały piosenkę ,,Ave Maryja” a potem… wręczyły swoim rodzicom piękne róże. Po występie zabawę wszystkim uczestnikom pikniku zapewnił zaprzyjaźniony z przedszkolem Jaś Pociecha. Poprowadził warsztaty o św. Józefie i wspólne  tańce, były bańki mydlane,  malowanie twarzy, zjeżdżalnie, trampolina, loteria,  kącik ceramiczny a także coś do zjedzenia i picia: kiełbasa z grilla, wata, popcorn i drożdżówki oraz  pączki.
Ta uroczystość była wspaniałą okazją do integracji środowiska rodzinnego i  przedszkolnego oraz wspólnego przeżywania radości.
     Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za współtworzenie miłej atmosfery. W sposób szczególny zaś  dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w organizację tej imprezy. Pozyskane podczas pikniku środki przeznaczone zostały na koło garncarskie do pracowni ceramicznej w naszym przedszkolu. Dziękujemy :)